درباره ما

سفر با شما آغاز می‌شود

شما در حال جشن گرفتن یک نقطه عطف مهم زندگی هستید، شاید یک تولد، یک سالگرد یا یک پیروزی بزرگ دیگر. ما می خواهیم در مورد موفقیت، داستان ها و دستاوردهای شما بشنویم، به همین دلیل است که شما را تشویق می کنیم تا برای یک گپ معمولی به یکی از فروشگاه های ما بروید. ما می دانیم که چنین لحظاتی مهم هستند، بنابراین کارشناسان ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا جواهراتی نفیس برای نشان دادن موفقیت های گذشته، حال و آینده خود ایجاد کنید.

برای یک تجربه آموزشی همه جانبه از ما دیدن کنید، جایی که در مورد جواهرات و روش هایی که طراحی جواهرات می تواند سبک شخصی شما را بیان کند، اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

 

ارزش ها برای ما مهم هستند

 

ما مشتاق هستیم که مشتریان خود را نه تنها یک تجربه خرید عالی، با خدمات عالی به مشتریان ارائه دهیم، بلکه می خواهیم برای تمام نیازهای معنوی شما یک فروشگاه یکپارچه ارائه دهیم.

ما در دسامبر 2017 راه اندازی شدیم و خیلی سریع به رهبر بازار تبدیل شدیم و در تابستان 2018، 2019، 2020 به عنوان فروشگاه آنلاین معنوی مورد علاقه بریتانیا انتخاب شدیم. 2021. ما تا به امروز به صدها هزار مشتری راضی خدمات ارائه کرده‌ایم و بیش از 100000 فیس‌بوک و amp; طرفداران اینستاگرام امیدواریم از سایت و محصولات ما لذت ببرید و اگر چیزی وجود دارد که مایلید در انبار قرار دهیم، لطفاً بپرسید.